Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

APRIL 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
14må 1
ti 2
  • 18:00–19:00
    Kalender: Dans 10-14 vit
    Plats: Spegelsalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Dans 10-14 svart
    Plats: Spegelsalen
on 3
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
to 4
  • 17:00–18:00
    Kalender: Dans 7-9
    Plats: Spegelsalen
fr 5
lö 6
sö 7
  • 14:00–15:45
    Kalender: Trupp 3B
    Plats: Tennishallen
  • 15:30–16:30
    Kalender: Bamsegympa - söndag 15.30
    Plats: Norrtullskolan
  • 15:30–16:30
    Kalender: Bamsegympa - söndag 15.30
    Samlingsplats: Norrtullskolan
    Plats: Norrtullskolan
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp A
    Plats: Tennishallen
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp B
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
15må 8
ti 9
  • 18:00–19:00
    Kalender: Dans 10-14 vit
    Plats: Spegelsalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Dans 10-14 svart
    Plats: Spegelsalen
on 10
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
to 11
  • 17:00–18:00
    Kalender: Dans 7-9
    Plats: Spegelsalen
fr 12
lö 13
sö 14
  • 14:00–15:45
    Kalender: Trupp 3B
    Plats: Tennishallen
  • 15:30–16:30
    Kalender: Bamsegympa - söndag 15.30
    Plats: Norrtullskolan
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp A
    Plats: Tennishallen
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp B
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
16må 15
ti 16
  • 18:00–19:00
    Kalender: Dans 10-14 vit
    Plats: Spegelsalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Dans 10-14 svart
    Plats: Spegelsalen
on 17
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
to 18
  • 17:00–18:00
    Kalender: Dans 7-9
    Plats: Spegelsalen
Skärtorsdagen
fr 19
Långfredagen
lö 20
Påskafton
sö 21
  • 14:00–15:45
    Kalender: Trupp 3B
    Plats: Tennishallen
  • 15:30–16:30
    Kalender: Bamsegympa - söndag 15.30
    Plats: Norrtullskolan
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp A
    Plats: Tennishallen
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp B
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
Påskdagen
17må 22
Annandag påsk
ti 23
  • 18:00–19:00
    Kalender: Dans 10-14 vit
    Plats: Spegelsalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Dans 10-14 svart
    Plats: Spegelsalen
on 24
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 16:30–18:30
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 18:15–20:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
to 25
  • 17:00–18:00
    Kalender: Dans 7-9
    Plats: Spegelsalen
fr 26
lö 27
sö 28
  • 14:00–15:45
    Kalender: Trupp 3B
    Plats: Tennishallen
  • 15:30–16:30
    Kalender: Bamsegympa - söndag 15.30
    Plats: Norrtullskolan
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp A
    Plats: Tennishallen
  • 15:45–17:00
    Kalender: Nybörjartrupp B
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1
    Plats: Tennishallen
  • 16:00–19:00
    Kalender: Trupp 1A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2A
    Plats: Tennishallen
  • 17:00–19:00
    Kalender: Trupp 2B
    Plats: Tennishallen
18må 29
ti 30
  • 18:00–19:00
    Kalender: Dans 10-14 vit
    Plats: Spegelsalen
  • 19:00–20:00
    Kalender: Dans 10-14 svart
    Plats: Spegelsalen
Valborgsmässoafton

Postadress:
Eksjö GS - Gymnastik
Åsa Lundqvist, Nannylundsgatan 7
57539 Eksjö

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info